KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666438
nr 1466 6438
Boris Ottenberg
(1891-1946), Sverige
Oljemålning, 2 st, Signerade, landskap. Olja på pannå, 18x22-19x27cm
Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:55:12
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)